"Реального життя не стосуються": У Зеленського офіційно відреагували на скандал з "плівками Єрмака"

В Офісі президента запевнили, що ніхто зі згаданих на записах людей не був влаштований на посади.

Факти, викладені на скандальних «плівках Єрмака», які надав нардеп Гео Лерос, повинні бути ретельно перевірені, хоча нікого зі згаданих на записах людей не призначили на посади. Про це Офіс президента заявив в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

«Розмови на оприлюднених плівках не мають відношення до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися. Однак всі викладені факти повинні бути ретельно перевірені - так само, як і джерела появи плівок, і те, хто і з якою метою замовляв стеження», - йдеться в заяві Офісу президента.
Повідомляється, що СБУ допитує обидві сторони: брата глави Офісу президента і народного депутата з фракції «Слуга народу». НАБУ відкрило справу за заявою Гео Лероса, а ДБР - за заявою Андрія Єрмака.

"Пора, брат, пора!"“Слуги народу” обговорять відставку Авакова

субота, 30 травень 2020, 21:17

Фракція “Слуга народу” на своєму засіданні в понеділок, 1 червня, обговорить можливість відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це розповів голова правоохоронного комітету Верховної Ради і член фракції Денис Монастирський, зазначають Па...

"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

субота, 30 травень 2020, 20:41

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента". Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації прези...