До Росії прибула нова партія іранських дронів-камікадзе: Експерт оцінив ризики

До Росії прибула нова партія іранських дронів-камікадзе. Зокрема про це свідчать масовані обстріли України. Думку про це сьогодні, 29 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив керівник програм безпеки Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Павло Лакійчук, передають Патріоти України.

За його словами, про це повідомляють наші друзі-партнери з району Каспійського моря, які відстежують рух суден північ-південь на Каспії, про те, що, можливо, будуть масовані нальоти безпілотниками.

"Але ворог і ракетні обстріли продовжує. Теж очевидно, і було прогнозовано, на жаль. Змінилося програмне забезпечення іранських безпілотників, що поставляються РФ. Наші військові будуть ще вивчати ті частини збитих безпілотників, які ми отримали у своє розпорядження", - каже експерт.

Зокрема, наразі йдеться про те, що змінилося програмне забезпечення для цих дронів, яке дозволяє більш маневрений політ.

"Власне, це залежить від того, як взаємодіє система самого безпілотника із супутниковим сигналом, наскільки точна передача координат у просторі. Ось ці питання вдосконалюються й використовуються кілька систем наведення по супутнику і, можливо, системи самонаведення навіть. Загалом, ворожа техніка стає складнішою”, — сказав Лакійчук. Він також зазначив, що отримання Росією такої кількості безпілотників свідчить про те, що РФ щось передає Ірану замість дронів.

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....

У Польщі вимагають екстрадиції ветерана СС "Галичина", який прийшов на засідання в парламенті Канади

вівторок, 26 вересень 2023, 19:27

Міністр освіти Польщі Пшемислав Чарнек відреагував на скандал через вшанування українського ветерана в парламенті Канади. Він вимагає перевірити, чи є підстави для екстрадиції 98-річного Ярослава Гунька, який служив в дивізії Ваффен-СС "Галичина", пере...