"До росіян погано ставляться у Німеччині": Соловйов несподівано для самого себе повідомив правду, - Лещенко

Росіяни зіштовхнулися з новими реаліями, коли через війну проти України від них відвернувся весь світ. Російський пропагандист Володимир Соловйов ледь не вперше в житті сказав правду, коли розповів про ставлення до росіян у Німеччині, зазначають Патріоти України.

Журналіст Сергій Лещенко повідомив, що пропагандист Соловйов поширив лист буцімто росіянки, в якому вона поскаржилася на ставлення до неї в німецькій лікарні. "Це я була в лікаря у Німеччині. На дверях надпис: "Путін загрожує нам усім. Сьогодні Київ, завтра Варшава, післязавтра Берлін. Зупиніть агресора". Ось так це сьогодні. Пішов до лікаря і тебе з цим зустрічають", – цитує Лещенко невідому особу з допису Соловйова.

Лещенко зазначив, що невідомо, чи це скарга реальної людини. Та, за словами журналіста, парадокс у тому, що Соловйов повідомляє правду. Путін реально загрожує усьому світу.

"Так само як написано на цьому оголошенні у приймальні німецького лікаря, так само може відбутися у світі. Напавши на Україну, Путін ніколи б не зупинявся і не зупиниться. Далі буде Варшава і Берлін і намагання перекреслити весь світовий геополітичний порядок, який існує після Другої світової війни. Тому, поширюючи такі повідомлення, Соловйов каже правду", – резюмував Лещенко.

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...

ЗСУ просуваються на флангах під Бахмутом, ворог втрачає позиції: Сирський показав відео

середа, 7 червень 2023, 10:58

Українські військовослужбовці продовжують запеклі бої проти російських окупантів на Бахмутському напрямку. Завдяки титанічним зусиллям захисники країни просуваються на флангах під Бахмутом, передають Патріоти України. У свою чергу, російські терористи ...