"До рождения "историка" оставалось 300 лет": У мережі спростували слова Путіна про Україну, показавши карту 1648 року (фото)

У соціальних мережах прокоментували заяву глави Кремля Володимира Путіна про те, що Україна нібито є "породженням радянського періоду", передають Патріоти України.

Напередодні в інтерв'ю одному з федеральних російських каналів Путін заявив, що своїм походженням українська держава нібито "зобов'язана СРСР". Однак користувачі спростували слова Путіна і заявили, що історія України нараховує кілька століть, а перша офіційна згадка про неї з'явилися ще в 17-му столітті. Перша Генеральна карта України з'явилася в 1648 році і була складена голландським гравером і картографом Вільгельмом Гондіусом.

Джерелом для карти йому послужила рукописна карта, виконана Гійомом Левассером де Бопланом. Вона є не тільки першою і найбільш достовірною історичною картою частини Східної Європи, на якій вказана територія сучасної України: в кутку карти латинськими буквами нанесено нинішню назву країни - Ukraina.

"Путин публично заявил, что Украина - это "порождение советского периода". Шел 1648 год. До рождения нынешнего главного кремлевского историка оставалось 300 лет и 4 года. Никто еще не знал, что Украины никогда не существовало..." - написав у Twitter блогер Vitαuskαs.


З архіву ПУ. "Ніхто не втік": Українські військові на Донбасі знищили мінометну позицію та будинок з окупантами (відео)

четвер, 24 червень 2021, 16:00

Розвідка встановила точне місцезнаходження позиції ворога, після чого її було знищено. Українські військові показали, як знищили в районі проведення Операції об'єднаних сил мінометну позицію терористів та будівлю, у якій перебував ворог. Відповідне від...

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...