До сакральної дати Путін планує повторити сценарій Оленівки, - військовий експерт

Російська Федерація до 24 серпня - Дня Незалежності України - має намір повторити у Маріуполі кривавий сценарій Оленівки. За оперативною інформацією, російські спецслужби готують провокацію завдати ракетного обстрілу "Точкою-У" по суду у Маріуполі під час судового процесу над військовополоненими бійцями "Азову". Про це розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов в інтерв’ю, передають Патріоти України.

Снєгирьов підкреслив, що РФ планує обстріляти будівлю суду, щоб потім звинуватити у цьому українську сторону, оскільки нібито, за версією країни-окупантки, бійці полку "Азову" даватимуть свідчення проти України.

"До 24 серпня в окупованому місті Маріуполі готується проведення так званого судового процесу над військовополоненими полку "Азов". Але йдеться про те, що спецслужбами Російської Федерації буде здійснений сценарій чи то обстрілів приміщення суду з використанням тактичних ракетних комплексів "Точка-У" начебто українською стороною, чи то підрив самої будівлі суду. Ці заходи готуються саме до 24 серпня. Варто говорити, що до ракетних обстрілів Україна уже має певний імунітет. Йдеться про те, що буде реалізований сценарій Оленівки.

За оперативною інформацію, готується цей кривавий сценарій в місті Маріуполі. Коли під видом обстрілу ЗСУ з метою начебто унеможливлення проведення судового процесу над бійцями полку "Азов", які нібито, за версією РФ, будуть свідчити проти України, буде задіяний подібний механізм", - зауважив експерт.

Він додав, що свого часу Україні вдалося зірвати криваві провокації. Тоді ідентифікувати 5 ракетних комплексів "Точка-У", які були розгорнути поблизу селища Смолянинове, що розташоване на окупованій території Луганщини. Окупанти мали намір завдати ударів по окупованих територіях Луганської області, передусім по обласному центру.
Джерело: ТСН.ua

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...