До шести пострілів за хвилину: Буксирована саморухома гаубиця FH70 уже знищує окупантів в Україні

Українські військові на війні проти російських загарбників уже використовують буксировані саморухомі гаубиці FH70, надані партнерами. Кадри роботи цієї зброї з'явилися в мережі. Відповідне відео вранці в п'ятницю, 27 травня, опублікував Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

Пресслужба показала, як захисники країни заряджають і стріляють із FH70. "Українські воїни швидко опановують новітні зразки озброєння, надані країнами-партнерами, тому що розуміють, що артилерист і гармата в бою стають одним цілим – потужним і лютим звіром, готовим знищувати ворога, що прийшов на рідну землю", – написали в Генштабі.

Додамо, що буксировані саморухомі гаубиці FH70 вироблялися одночасно у Великобританії, Італії й Німеччині. Їх же за ліцензією виготовляла Японія. Понад тиждень тому італійські медіа повідомляли, що країна передасть Україні FH70 натовського калібру 155 мм. Завдяки напівавтоматичному завантажувачу снарядів, екіпаж може виконувати на FH70 до шести пострілів за хвилину (практично через кожні 10 секунд).

"Партизани будуть раді їх зустрічати": Куди тікають окупанти з Херсонщини

субота, 13 серпень 2022, 22:00

Після того, як ЗСУ пошкодили в Херсонській області всі логістично важливі для окупантів мости, російські війська почали переміщуватися на лівий берег Дніпра і до Мелітополя. Про це розповів міський голова Іван Федоров, повідомляють Патріоти України. Ві...

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

субота, 13 серпень 2022, 21:45

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише надихнув українців, а й шокував Пентагон. Головнокомандувачу вдало...