​До такого не звикли, або "Ну і розумний - аж страшно!": Зеленський в інтерв'ю CNN вразив глядачів "мовним вінегретом" (відео)

Президент України намагаючись продемонструвати познання в англійській використав у спілкуванні з американськими журналістами відразу дві мови, зовні невимушено перескакуючи з однієї на іншу, коли словникового запасу на мові закордонної аудиторії не вистачало, зазначають Патріоти України.

Розповідаючи журналістам CNN про своє спілкування із президентом США, глава Української держави Володимир Зеленський почав відповідати українською, а потім перескочив на англійську. Загалом глава держави під час інтерв'ю говори спочатку однією, а потім іншою мовами.

«Я запитав very directly. I asked president Biden very directly, what about NATO, what about Ukraine in NATO?» («Я запитав дуже прямо. Я запитав президента Байдена дуже прямо: як щодо НАТО, як щодо України в НАТО?»), – заявив голова держави.

Дивитися відео на 4 хв. 30 сек. тут.

Залишок інтерв'ю Зеленський завершував промовою англійською, підкресливши, що під час переговорів з американським лідером Північноатлантичний альянс і українське членство в ньому обговорювалися протягом 20 хвилин. За його словами, Байден погодився з необхідністю вступу Києва до НАТО, але при цьому зазначив, що рішення про це прийматиме не тільки він.

Якщо б комік Зеленський робив, як колись, гумористичну новину на "Плюсах" щодо такої події, можливо проілюстрував би її фрагментом класичного кіно.

Можливості у нас є: Секретар РНБО не виключив точкові удари по Росії у відповідь на агресію

понеділок, 24 січень 2022, 20:15

Секретар РНБО Олексій Данілов не заперечує точкові удари по Російській Федерації, якщо вона вдасться до повномасштабного вторгнення на нашу територію. Для такої відповіді в України "є можливості". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на йо...

"Наша команда виходить з дуже фундаментальною позицією!": Тимошенко попросилася в уряд Зеленського, — ЗМІ

понеділок, 24 січень 2022, 20:05

Мовчання лідерки "Батьківщини" щодо судилища над Порошенком стає зрозумілішим. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час погоджувальної ради попросилася в уряд Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна». . «Хаос...