​До такого не звикли, або "Ну і розумний - аж страшно!": Зеленський в інтерв'ю CNN вразив глядачів "мовним вінегретом" (відео)

Президент України намагаючись продемонструвати познання в англійській використав у спілкуванні з американськими журналістами відразу дві мови, зовні невимушено перескакуючи з однієї на іншу, коли словникового запасу на мові закордонної аудиторії не вистачало, зазначають Патріоти України.

Розповідаючи журналістам CNN про своє спілкування із президентом США, глава Української держави Володимир Зеленський почав відповідати українською, а потім перескочив на англійську. Загалом глава держави під час інтерв'ю говори спочатку однією, а потім іншою мовами.

«Я запитав very directly. I asked president Biden very directly, what about NATO, what about Ukraine in NATO?» («Я запитав дуже прямо. Я запитав президента Байдена дуже прямо: як щодо НАТО, як щодо України в НАТО?»), – заявив голова держави.

Дивитися відео на 4 хв. 30 сек. тут.

Залишок інтерв'ю Зеленський завершував промовою англійською, підкресливши, що під час переговорів з американським лідером Північноатлантичний альянс і українське членство в ньому обговорювалися протягом 20 хвилин. За його словами, Байден погодився з необхідністю вступу Києва до НАТО, але при цьому зазначив, що рішення про це прийматиме не тільки він.

Якщо б комік Зеленський робив, як колись, гумористичну новину на "Плюсах" щодо такої події, можливо проілюстрував би її фрагментом класичного кіно.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...