"До цього ще далеко": Шольц зробив різку заяву щодо гарантій безпеки і вступу України в НАТО

"До цього ще далеко": Шольц зробив різку заяву щодо гарантій безпеки і вступу України в НАТО

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вирішив розвіяти сподівання України щодо швидкого вступу в НАТО. На його думку, до цієї мети українській державі "ще далеко" йти передають Патріоти України.

Найближчим часом політик не бачить Україну членом Альянсу. Думкою щодо цього він поділився в інтерв'ю після саміту G7 в Хіросімі.

"Усім ясно, що в найближчому майбутньому цього не відбудеться. Ще й тому, що критерії НАТО передбачають цілу низку умов, яким Україна нині не може відповідати", – заявив Шольц.

Українські політики наполягали на необхідності швидкого вступу України до військового альянсу як гарантії безпеки після закінчення війни з Росією. Проте німецький канцлер послабив очікування Києва. За його словами, поки йдеться про підтримку України, допомогу її армії та населенню захиститися.

"Зрозуміло також, що нам потім доведеться обговорити, які гарантії безпеки можуть бути надані у післявоєнній ситуації. Але до цього нам ще далеко", – додав Шольц.

RND нагадало, що президент України Володимир Зеленський завжди наполягав на якнайшвидшому вступі країни до Північноатлантичного альянсу. В очікуванні саміту НАТО, який відбудеться у липні, він заявив, що там буде розчищено шлях для вступу України до західного військового альянсу.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...