
Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що російська армія під час повномасштабного вторгнення в нашу країну втратила третину своїх елітних військ – десантників, морпіхів, спецназівців. Окрім того, Збройні сили України "приземлили" до 1000 льотчиків країни-агресорки. Про це глава Міноборони повідомив у коментарі "Голосу Америки", передають Патріоти України.
Крім того, як стверджує він, окупанти втратили щонайменше третину свого бойового потенціалу, застосованого під час нападу 24 лютого. "Ми точно знаємо, що вони втратили 30% свого елітного корпусу десантників, морпіхів, спецназівців – причому офіцерського та сержантського складу. Я бачив їхні особисті документи – їм усім було в середньому по 35 років. Це означає, що років 15 було витрачено на їхню підготовку", – сказав міністр.
Якщо подивитися на статистику "приземлених" літаків і вертольотів ворога, виходить, що ЗСУ ліквідували до 1000 російських військових пілотів різного рівня. "А це означає, що втрачено льотну еліту, яка здатна літати з маневрами, вночі і так далі", – сказав міністр оборони.
Він додав, що ресурси противника виснажуються, у зв'язку з чим Російській Федерації знадобляться засоби та час на відновлення. Резніков не виключив, що така ситуація може спровокувати певне "затишшя", менш інтенсивні бойові дії. Однак, як наголосив він, заморожування війни не буде.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...