До відома президента: "Країну в смартфоні" Зеленського реалізували ще три роки тому, - Кубів

У кожного українця вже є можливість стежити зі свого смартфона за державними закупівлями, малою приватизацією, звітами про технічну допомогу та державними підприємствами.

Степан Кубів. Фото: inforesist.org.

Проект “країна в смартфоні”, про який на форумі інтернет-діячів президент Володимир Зеленський розповів як про свою мрію, вже три роки як втілений в життя. Про це в ході сьогоднішнього засідання Верховної Ради заявив перший віце-прем’єр Степан Кубів, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день у кожного українця є можливість стежити зі свого смартфона за державними закупівлями, малою приватизацією, звітами про технічну допомогу та державними підприємствами.

“Ви можете купувати у держави, продавати державі і контролювати державу не виходячи з дому”, – наголосив Кубів.

Перший віце-прем’єр також зазначив, що сайт Кабінету міністрів дозволяє громадянам зареєструвати свій бізнес, отримати довідки та виписки з реєстрів, подати заяву на допомогу при народженні дитини. Всього на сьогоднішній день доступно онлайн 125 адміністративних послуг.

Кубів також нагадав, що вже в червні поточного року вся фінансова звітність державних підприємств буде знаходиться у відкритому доступі в електронному вигляді.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...