До відома президента: "Країну в смартфоні" Зеленського реалізували ще три роки тому, - Кубів

У кожного українця вже є можливість стежити зі свого смартфона за державними закупівлями, малою приватизацією, звітами про технічну допомогу та державними підприємствами.

Степан Кубів. Фото: inforesist.org.

Проект “країна в смартфоні”, про який на форумі інтернет-діячів президент Володимир Зеленський розповів як про свою мрію, вже три роки як втілений в життя. Про це в ході сьогоднішнього засідання Верховної Ради заявив перший віце-прем’єр Степан Кубів, передають Патріоти України.

За його словами, на сьогоднішній день у кожного українця є можливість стежити зі свого смартфона за державними закупівлями, малою приватизацією, звітами про технічну допомогу та державними підприємствами.

“Ви можете купувати у держави, продавати державі і контролювати державу не виходячи з дому”, – наголосив Кубів.

Перший віце-прем’єр також зазначив, що сайт Кабінету міністрів дозволяє громадянам зареєструвати свій бізнес, отримати довідки та виписки з реєстрів, подати заяву на допомогу при народженні дитини. Всього на сьогоднішній день доступно онлайн 125 адміністративних послуг.

Кубів також нагадав, що вже в червні поточного року вся фінансова звітність державних підприємств буде знаходиться у відкритому доступі в електронному вигляді.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...