До відома українцям: 23 серпня литовці в знак солідарності стануть живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Village Беларусь.

"Зараз треба показати нашим сусідам (білорусам), що Литва і Білорусь єдині в своїй боротьбі за свободу, як це було ще за часів Великого Князівства Литовського", - написав журналіст.

Він нагадав, що 31 рік тому жителі трьох прибалтійських країн організували масштабну акцію - "Балтійський шлях" - ланцюг на 600 кілометрів.

Нову акцію планують почати в річницю цієї події - 23 серпня о 19:00, від Соборної площі у Вільнюсі до кордону з Білоруссю.

"Нехай поруч з нашими триколорами злетить червоно-білий прапор Білорусі. Нехай Vytis (литовський герб "Погоня") знову вкаже шлях до свободи", - написав він.

Вірменія оголосила воєнний стан і загальну мобілізацію через поновлення бойових дій в Нагірному Карабасі

неділя, 27 вересень 2020, 13:43

Понад 10 тисяч осіб уже висловили бажання відправитися на фронт. Вранці 27 вересня у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії між Азербайджаном і Вірменією. Через ситуацію, що склалася, вірменський прем’єр Нікол Пашинян запровадив воєнний стан і мобілі...

Кравчук з Фокіним отримали карт-бланш? Єрмак спонукає українську делегацію в ТКГ поскоріше домовитись з Москвою

неділя, 27 вересень 2020, 12:49

Також під час наради обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках. Голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав представників Тристоронньої контатної групи з питань Донбасу не затягувати процес ...