До відома українцям: 23 серпня литовці в знак солідарності стануть живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Village Беларусь.

"Зараз треба показати нашим сусідам (білорусам), що Литва і Білорусь єдині в своїй боротьбі за свободу, як це було ще за часів Великого Князівства Литовського", - написав журналіст.

Він нагадав, що 31 рік тому жителі трьох прибалтійських країн організували масштабну акцію - "Балтійський шлях" - ланцюг на 600 кілометрів.

Нову акцію планують почати в річницю цієї події - 23 серпня о 19:00, від Соборної площі у Вільнюсі до кордону з Білоруссю.

"Нехай поруч з нашими триколорами злетить червоно-білий прапор Білорусі. Нехай Vytis (литовський герб "Погоня") знову вкаже шлях до свободи", - написав він.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...