До війни не готовий: Зеленський пояснив, що буде у разі провалу "нормандських переговорів" у Парижі

У разі провалу переговорів у "нормандському форматі" в Парижі, президент України Володимир Зеленський не планує віддавати указів про наступ на Донбасі і розуміє, що це може викликати негативну реакцію у багатьох українців. Про це він розповів в інтерв'ю іноземним ЗМІ, передають Патріоти України.

Він заявив, що вважає прихильників більш радикальних дій на Донбасі "гарячими головами", на яких впливає попередня влада.

"У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі ... Вважаю, що цими людьми керують попередні правителі. І, чесно кажучи, мене це дивує. І не тільки мене - запитаєте політиків за кордоном. Усі дивуються, що таких людей підтримують і підживлюють, кажучи: це наша країна, завтра ми її отримаємо", - сказав Зеленський.

Також глава держави наголосив, що виступає за проведення місцевих виборів на окремих територіях Донбасу вже після їх деокупації.

Зеленський назвав і найскладніше питання, яке можуть обговорювати сторони Нормандського формату: що згідно з Мінськими угодами місцеві вибори повинні бути проведені до відновлення контролю над кордоном, в той же час Україну такий варіант категорично не влаштовує.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...