До війни не готовий: Зеленський пояснив, що буде у разі провалу "нормандських переговорів" у Парижі

У разі провалу переговорів у "нормандському форматі" в Парижі, президент України Володимир Зеленський не планує віддавати указів про наступ на Донбасі і розуміє, що це може викликати негативну реакцію у багатьох українців. Про це він розповів в інтерв'ю іноземним ЗМІ, передають Патріоти України.

Він заявив, що вважає прихильників більш радикальних дій на Донбасі "гарячими головами", на яких впливає попередня влада.

"У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі ... Вважаю, що цими людьми керують попередні правителі. І, чесно кажучи, мене це дивує. І не тільки мене - запитаєте політиків за кордоном. Усі дивуються, що таких людей підтримують і підживлюють, кажучи: це наша країна, завтра ми її отримаємо", - сказав Зеленський.

Також глава держави наголосив, що виступає за проведення місцевих виборів на окремих територіях Донбасу вже після їх деокупації.

Зеленський назвав і найскладніше питання, яке можуть обговорювати сторони Нормандського формату: що згідно з Мінськими угодами місцеві вибори повинні бути проведені до відновлення контролю над кордоном, в той же час Україну такий варіант категорично не влаштовує.

"Одночасно з усією Україною": Зеленський розповів, коли хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО

субота, 7 грудень 2019, 0:31

За словами президента, це потрібно для відчуття того, що Україна єдина і на тимчасово окупованій території теж живуть громадяни нашої держави. Відповідаючи на питання, чи він хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО одночасно із запланованими місцевими виб...

З архіву ПУ. "Х**ло не ваш?": Екс-регіонали влаштували істерику через санкції РФ проти України

п’ятниця, 6 грудень 2019, 23:55

Екс-регіонали почали критикувати Кремль через введення санкцій РФ проти України, які можуть бути спрямовані проти сотень фізичних і юридичних осіб, а також пов'язаних із ними компаній. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі відомий український політ...