До виборів президента США менше року: Трамп випереджує Байдена у рейтингу підтримки

Колишній президент США Дональд Трамп відчутно випереджає чинного президента Джо Байдена у результатах останніх опитувань американців, яке провело видання The Wall Street Journal.

Результати опитування показали, що 37% американців схвалюють роботу Байдена на посаді президента, тоді як 61% вважає інакше.

На запитання про те, за кого вони віддадуть свої голоси на виборах у листопаді 2024 році, 47% респондентів назвали Трампа, 43% сказали, що підтримають Байдена.

При цьому 37% опитаних заявили, що проголосували б за Трампа, якби вибори відбувалися сьогодні, 31% віддав перевагу Байдену.

Окрім того, 49% респондентів сказали, що політика Трампа допомогла їм особисто, тоді як 37% опитаних вважають, що зашкодила. І навпаки, 53% американців заявили, що політика Байдена зашкодила їм особисто, а допомогу відчули 23% опитаних.

Опитування The Wall Street Journal проводилося з 29 листопада до 4 грудня, в ньому взяли участь 1 500 респондентів. Похибка становила 2,5 відсоткові пункти.

"Майдан-3": У ГУР заявили, що вже мають списки людей, яких Росія може залучити до спецоперації

четвер, 29 лютий 2024, 17:30

Головне управління розвідки Міністерства оборони має списки осіб, яких Москва може залучити до поширення російських наративів і впливу на суспільно-політичну ситуацію в Україні. Про це 29 лютого сказав представник ГУР Андрій Юсов в ефірі "Радіо Свобода...

ЗСУ знищили групу підрозділу "Ахмат" на Бахмутському напрямку, окупанти відмовилися йти в наступ, - Євлаш

четвер, 29 лютий 2024, 16:58

На Бахмутському напрямку ворог намагається атакувати та відбити втрачені положення. ЗСУ продовжують завдавати втрат ворогу. Про це заявив начальник пресслужби Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш у етері телеканалу "Еспресо"...