"Добавляли яд в воду": Російський військкор розповів, як "українські силовики" "труїли" сім'ю вбитого Захарченка

Російський воєнкор Олександр Сладков, який висвітлює те, що відбувається на непідконтрольній Україні частині Донбасу, вважає, що ситуація на Донбасі «ось-ось вибухне» і Україна нібито готує масу провокацій в ОРДЛО. У своєму Телеграм-каналі він розповів, що раніше «українські спецслужби» нібито «труїли отрутою» сім'ю першого «голови ДНР» Олександра Захарченка, передають Патріоти України.

«Я лично знаю, как спецслужбы Украины травили семью Александра Захарченко. Не травили в психологическом смысле, а реально. В питьевую воду, которую для семьи первого главы ДНР охрана брала в одном и том же месте, добавили яд. Еле спасли взрослых, но реально тяжелее всего было откачивать детей», - заявив Сладков.

За його словами, країни Заходу нібито хочуть «вивалювати "ЛДНР" у багнюці, і вони ні перед чим не зупиняться». Сладков також озвучив передбачуваний сценарій «провокації ЗСУ» на Донбасі: «Переодевшись в пиксель НМ ДНР плохие парни взорвут объекты инфраструктуры (по меморандуму — военное преступление), и заявят: „Это они, как будто бы это мы, — сами взорвали, чтоб свалить на ВСУ“. Организаторы таких акций сволочи и мерзавцы им все равно, кого и как убивать».

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...

"Це планувалося після захоплення Києва": Данілов розповів як Тупицький та судді мали легітимізувати Януковича

четвер, 26 травень 2022, 20:35

На початку повномасштабного вторнення Росії була інформація, що Віктора Януковича привезли в Білорусь, щоб потім, у захопленому Києві, оголосити "президентом України". Це справді доведений факт. У цій схемі мали брати участь судді, зокрема одіозний Оле...