Добігався: У Німеччині затримали екс-нардепа Онищенка

Колишнього народного депутата Олександра Онищенка за запитом Національного антикорупційного бюро України затримали в Німеччині. Про це повідомляють "Схеми", передають Патріоти України.

Повідомляється, що Онищенко був затриманий 29 листопада у німецькому місті Аахен. Далі німецький суд повинен винести рішення щодо його подальшої екстрадиції в Україну, про що просили в НАБУ. Крім цього Онищенку повинні обрати міру запобіжного заходу на час розгляду питання про екстрадицію.

Нагадаємо, НАБУ в 2018 році завершило розслідування по справі Онищенка. Згідно з даними слідства, колишній нардеп був керівником злочинної організації, учасники якої отримали понад 1,6 млрд гривень від реалізації природного газу у межах договорів про спільну діяльність з "Укргазвидобуванням".

Хіти тижня. Здав "отца родного", котрому руки цілував: Добкін розповів, як Янукович маскується за допомогою гриму

середа, 12 серпень 2020, 17:00

Мабуть справи на Москві такі, що змушують Федоровича піклуватися про себе на випадок нової втечі. Або щоб нинішні "благодійники" не знайшли. Колишній президент України Віктор Янукович, який втік до Росії, побоювався за своє життя і тому гримувався до н...

"О чем Лукашенко следовало бы спросить у Януковича", - Казарін

середа, 12 серпень 2020, 16:56

"Александр Лукашенко стал архитектором национального восстания. Виктор Янукович мог бы многое ему рассказать. Например, о том, чем чревато поражение. О том, как уличное восстание делает маргинальные прежде лозунги - новой нормой. Как полузабытые герои ...