Добре попрацювали: У російському Ноябрську двоє школярів... спалили вертоліт Мі-8

У російському місті Ноябрськ, що в Томській області, двоє школярів спалили гелікоптер Мі-8.

Про це повідомляють росзМІ.

У ніч на 11 вересня двоє школярів 13 та 14 років пробралися на територію гелікоптерного майданчика в аеропорту Ноябрська, облили вертоліт Мі-8 горючою рідиною та підпалили.

Гелікоптер школярі підпалювали цигарками, внаслідок чого суміш загорілася та хлопцям сильно обпекло обличчя. Відбігши від аеропорту, їм довелося викликати швидку.

Гелікоптер згорів майже повністю — від нього залишився тільки хвіст. Під час розмови із правоохоронцями школярі розповіли, що за "роботу" їм пообіцяли 5 мільйонів рублів. Також вони зізналися, що кілька днів тому вони підпалили вежу стільникового зв'язку. За це вони отримали 30 тисяч рублів.

Зазначається, що батько одного із хлопців зараз воює проти України.

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:39

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...

ЗСУ потрібні нові бригади для стримування загроз із Білорусі, - Сирський

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:03

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...