
Військові 42-ї окремої механізованої бригади уразили російський зенітно-ракетний комплекс «Тор». Вартість такого – від $24 млн (понад 1 тис. млн грн). Відео з моментом ураження цілі опублікував волонтер і блогер Сергій Стерненко, передають Патріоти України.
Російська система була уражена FPV-дроном. Зовнішні екіпажі підрозділу «Перун» виявили та успішно знешкодили комплекс, коли той не був розгорнутий на бойовій позиції.
Як зазначає портал «Мілітарний», втрати російських ЗРК «Тор» останнім часом значно зросли через активне використання цих систем біля лінії фронту та завдяки можливостям українських FPV-дронів, які здійснюють польоти вглиб російських тилів. Ці безпілотники дозволяють виявляти ворожі комплекси як на бойових позиціях, так і під час їх пересування.
За даними порталу, Сили оборони вже знищили понад 65 одиниць ЗРК «Тор».
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою