
Вчора, 3 травня, російські окупанти завдали масових ракетних ударів по території всієї України. Ймовірно в загарбників є певна стратегія, однак вона, на щастя, дуже запізніла. Про це в ефірі 24 каналу заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, передають Патріоти України.
Він зазначив, що зараз ворог продовжує робити теж саме, чим займався протягом останніх тижнів.
Він наголосив, що спочатку російські загарбники цілеспрямовано били по наших нафтобазах, вважаючи, що завдяки цьому зупинять українську армію, навіть посівну. Словом, паралізують життя України.
"Їм це не вдалося, тому тепер окупанти взялись до залізниці. У цьому випадку, можу сказати лише одне – дуже добре, що вони відстають у своїх рішеннях на багато тижнів", – підкреслив Денисенко.
За словами Денисенка, зараз окупанти намагаються вразити нашу логістику та паралізувати Укрзалізницю. Однак жодного паралічу інфраструктури так і не сталося. "Так, є затримки на деяких напрямках, однак зараз все оперативно відновлюють. Водночас швидко будують маршрути, тому Укрзалізниця продовжує працювати", – підсумував Денисенко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....