Добре влаштувалися: Нардепи Королевська та Солод, ймовірно, стали резидентами ОАЕ

Вчора, 7 лютого, в Адміністрації доріг та транспорту Дубая помітили людей схожих на народних депутатів України Наталію Королевську та її чоловіка Юрія Солода. Як повідомив український журналіст Михайло Ткач, Королевську та її чоловіка помітили читачі "УП". Пару зняли на відео, передають Патріоти України.

За даними Ткача, Королевська та Солод приїхали отримати водійське посвідчення ОАЕ, а посвідчень народних депутатів України вони ще й досі не позбулись, хоча і написали відповідні заяви.

"Водійське посвідчення ОАЕ можуть отримати тільки резиденти ОАЕ. А це означає що або Королевська, або Солод, або обидва депутати українського парламенту - вже стали резидентами Об‘єднаних Арабських Еміратів", - зазначив Ткач.

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...