"Добро пожаловать в ад, товарищ Путин": Ярош передрік "самоліквідацію імперії" у разі великого російського вторгнення в Україну

Росія готується до широкомасштабного вторгнення своїх військ до України. Про це у своєму блозі у Facebook написав командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош, передають Патріоти України та пропонують вашій увазі його допис.

Бліц-інтерв’ю
- Чи можливе широкомасштабне вторгнення регулярних військ Московської імперії в Україну?
- Так. Кремлівський дегенерат Путін не вважає Україну суверенною державою, для нього ми - частина так званого «русского міра», тому ліквідація нашої державності є одним із головних завдань його політики.
Протягом останніх років імперські війська системно готувались до проведення масованого вторгнення. Ерефія прагне реваншу за поразку 2014-15 років, коли їм не вдалось реалізувати план «Новоросія», бо украінські воїни примусили ворога зупинитися в їх агресивному просуванні по нашій землі.
На цей момент, ми маємо проти себе декілька ворожих угрупувань, які у будь-який момент можуть наростити чисельність особового складу та засобів бойового враження і перейти у наступ по багатьох напрямах. Під загрозою: Харківський, Сумський Чернігівський напрями на півночі; Мелітопольський, Новокаховський, Херсонський напрями на Півдні; десантно-небезпечні південні Одеський, Миколаївський, Маріупольський напрями.
Зі Сходом все зрозуміло.
До них додається Придністровський «подразник».
- Чи будуть задіяні війська Республіки Білорусь для гіпотетичного удару по Україні?
- Не виключено. Крайній рік путінська підстилка Лукашенко чітко визначився зі своїми «пріоритетами»… Він та його оточення - відверті вороги України та наших західних союзників. Тому, Путін може використати Лукашенка як фактор провокації для подальшого розгортання широкомасштабного вторгнення.
- Чи має Україна можливість відбити натиск ворога?
- Так. Безумовно.
По-перше - не треба панікувати! Війна триває вже восьмий рік і Збройні Сили України готові до різних сценаріїв розвитку подій. Головне - це єдність українського народу. Геть розбрат!
По-друге, потенціал резервістів, добровольців, територіальної оборони, далеко, не задіяний…
По-третє, ми маємо немалу (хоча б хотілося набагато більшу) підтримку наших союзників.
По-четверте, армія Ерефії - це зліпок радянської арміі зі всіма її величезними мінусами.
По-п’яте, за сім з гаком років Війни за Незалежність ми отримали неоціненний досвід, який дозволить нам знищити стільки живої сили противника та спалити стільки їх техніки, що це, врешті, викличе внутрішній революційний вибух всередині РФ, що призведе, в свою чергу, до самоліквідації Імперії.
- Що ви б сказали президенту Росії в цей загрозливий для України час?

- Добро пожаловать в ад, товаріщ Путін…

У боях за Україну загинув 28-річний буковинський футболіст

середа, 10 серпень 2022, 16:57

Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув буковинський футболіст - 28-річний Юрій Царик. У 2012 році чоловік був призваний на службу до лав Збройних Сил України. Служив в окремій президентській бригаді ім. Богдана Хмельницького. З березня 2...

ФСБівці розуміють, що "кримський сценарій" у Херсоні провернути не зможуть, населення чинить опір, - Марченко

середа, 10 серпень 2022, 16:50

Російські окупанти планують провести "референдуми" на тимчасово окупованих ними територіях України. Однак на Херсонщині вже навіть самі загарбники розуміють, що реалізувати ці плани їм не вдасться, передають Патріоти України. Жителі Херсонщини чинять т...