"Добро пожаловать в коммунизм": Під окупованим Донецьком з'явиться велетенська червона зірка (фото)

Під тимчасово непідконтрольним українському уряду Донецьком встановлюють величезну червону зірку. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Пeрeд въездом на кольцо на Мотеле ставят звезду», — йдеться у повідомленні.

За словами донеччан, цей знак - символ «повернення в СРСР». Вони не розуміють його сенсу.

«Добро пожаловать в коммунизм… Партия одобряет) Лучший способ для отмытия гос. бюджета», — пишуть користувачі.

«Дорог нет, но без салюта никак. Сколько бабок спустили в никуда. "Властям" виднее, они же боги, а мы холопы! Вот и спускают бабки, куда они хотят!» — обурені коментатори.

За їхніми словами, краще б кошти, виділені на установку зірки, пустили на погашення боргів по зарплатах або підвищення зарплат.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...