Добудовувати чи продати? У Зеленського показали зсередини багатостраждальний крейсер "Україна" (відео)

Грізний бойовий корабель був готовий на 95%. Однак два десятки років бездіяльності на верфі, непідйомна наразі ціна проекту та надлишковість для чорноморського театру бойових дій зробили його "нелюбимим сином" держави, Міноборони та ВМСУ

Міноборони пропонує продати 11 500-тонну громадину, а на виручені кошти сподіваються побудувати чотири корвети для ВМСУ, зазначають Патріоти України.

17 липня міністр оборони Степан Полторак запропонував главі України Володимиру Зеленському демілітаризувати крейсер “Україна”, який знаходиться на території держпідприємства “Миколаївський суднобудівний завод”.

“Він зараз перебуває в такому стані, що озброєння та оснащення непридатні до використання. На ньому знаходиться озброєння і оснащення тільки російського виробництва, яке, в принципі, застаріло навіть для Російської Федерації”, – сказав Полторак.

За словами Полторака, крейсер непридатний також через своэ призначення. Він створений для супроводу авіаударних угруповань на великі відстані, а в Україні таких завдань немає. На питання Зеленського про те, які плани є по заміні крейсера, йому відповіли, що деталі можуть стати в нагоді для будівництва нових судів.

Крім того, у результаті продажу непридатного крейсера, можна отримати грошову компенсацію, якої вистачить на будівництво чотирьох нових корветів. Демілітаризацію судна підтримали працівники заводу, які також вважають недоцільним його подальше пасивне перебування в Миколаєві.

“Заборгованість вирішимо, але і корвети нам треба будувати. Погасимо борги. Коли? Як я вам скажу? Немає у мене уряду зараз. 53 мільйони перерахуємо до початку будівництва”, – заявив Зеленський на питання працівників про те, коли погасять їхні борги по зарплатах.

У 1992 році крейсер “Україна” був спущений на воду на території Миколаївського суднобудівного заводу”, наприкінці 1990-х стан готовності довели до 95%. Всі наступні роки він стояв недобудованим і мільйони доларів були витрачені на його підтримування, крім тих грошей, які пішли на будівництво крейсера.

З архіву ПУ. "Не тільки "Квартал-95" із Зеленським крадуть жарти у "Дизель-шоу", але і "слуги" крадуть ідеї у рекламістів": У Кличка впіймали Іру Попінс-Верещук на плагіаті (відео)

неділя, 19 вересень 2021, 23:30

З допомогою цього плагіату кандидатка в мери планує достукатися до молоді. Кандидатка від «Слуги народу» на посаду міського голови Києва Ірина Верещук готувала відеоролик для киян, і заради цього »злетіла» у повітря над пішохідно-велосипедним мостом (т...

Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

неділя, 19 вересень 2021, 22:45

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які термі...