
Українські військові продовжують нищити росіян на нашій землі. Так, співробітники Державної прикордонної служби продемонстрували, як спочатку використовували безпілотні літальні апарати, а потім міномети, щоб знищити опорний пункт противника, передають Патріоти України.
Це сталося на Бахмутському напрямку. Кадри показала Державна прикордонна служба."Прикордонники нанесли по опорному пункту противника "комбінований" удар, поєднавши роботу БпЛА-"бомберів" та мінометів. Тож після скидання гранат з повітря хробаки у паніці кинулися до своєї "нори", де їх і добили обстрілом з міномета", – йдеться у повідомленні.
Скиданням гранат з повітря українські захисники змусили ворожу піхоту сховатись у бліндажі, а за кілька хвилин точним обстрілом з міномету поховали особовий склад ворога, зруйнувавши цю споруду."Дрон підтвердив якісне влучання в бліндаж з трьома кацапами. Після "прильоту" окупанти по радіо ще довго благали по медичну допомогу, але дочекалися лише на чорні пакети, де їм і місце", – додали військові.
Завдяки спостереженню з дрону відомо, що в бліндажі, куди потрапила артилерійська міна, знаходилися щонайменше три загарбники.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....