
Українські військові продовжують нищити росіян на нашій землі. Так, співробітники Державної прикордонної служби продемонстрували, як спочатку використовували безпілотні літальні апарати, а потім міномети, щоб знищити опорний пункт противника, передають Патріоти України.
Це сталося на Бахмутському напрямку. Кадри показала Державна прикордонна служба."Прикордонники нанесли по опорному пункту противника "комбінований" удар, поєднавши роботу БпЛА-"бомберів" та мінометів. Тож після скидання гранат з повітря хробаки у паніці кинулися до своєї "нори", де їх і добили обстрілом з міномета", – йдеться у повідомленні.
Скиданням гранат з повітря українські захисники змусили ворожу піхоту сховатись у бліндажі, а за кілька хвилин точним обстрілом з міномету поховали особовий склад ворога, зруйнувавши цю споруду."Дрон підтвердив якісне влучання в бліндаж з трьома кацапами. Після "прильоту" окупанти по радіо ще довго благали по медичну допомогу, але дочекалися лише на чорні пакети, де їм і місце", – додали військові.
Завдяки спостереженню з дрону відомо, що в бліндажі, куди потрапила артилерійська міна, знаходилися щонайменше три загарбники.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...