
Українські військові продовжують нищити росіян на нашій землі. Так, співробітники Державної прикордонної служби продемонстрували, як спочатку використовували безпілотні літальні апарати, а потім міномети, щоб знищити опорний пункт противника, передають Патріоти України.
Це сталося на Бахмутському напрямку. Кадри показала Державна прикордонна служба."Прикордонники нанесли по опорному пункту противника "комбінований" удар, поєднавши роботу БпЛА-"бомберів" та мінометів. Тож після скидання гранат з повітря хробаки у паніці кинулися до своєї "нори", де їх і добили обстрілом з міномета", – йдеться у повідомленні.
Скиданням гранат з повітря українські захисники змусили ворожу піхоту сховатись у бліндажі, а за кілька хвилин точним обстрілом з міномету поховали особовий склад ворога, зруйнувавши цю споруду."Дрон підтвердив якісне влучання в бліндаж з трьома кацапами. Після "прильоту" окупанти по радіо ще довго благали по медичну допомогу, але дочекалися лише на чорні пакети, де їм і місце", – додали військові.
Завдяки спостереженню з дрону відомо, що в бліндажі, куди потрапила артилерійська міна, знаходилися щонайменше три загарбники.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...