
У самопроголошеному Нагірному Карабасі 24 березня нібито поновилися військові дії. Про це повідомляють відразу кілька інтернет-ресурсів, у тому числі російський сайт rusarminfo.ru, передають Патріоти України.
ЗМІ повідомляють, що війська Азербайджану пішли в наступ і вже звільнили села Фарух (Парух) і Храморт. Як стверджується, на ці дії Азербайджан зважився, оскільки російських військових- "миротворців" відправили воювати в Україну.
"Інформаційний центр Нагірного Карабаху" повідомив, що лінію зіткнення Збройні сили Азербайджану перетнули 24 березня в напрямку села Парух Аскеранського району.
"Представники російських миротворчих сил, дислокованих в Карабасі, намагаються шляхом переговорів зупинити подальше просування і повернути Азербайджанських військовослужбовців на вихідні позиції", - сказано в повідомленні.
У МЗС Вірменії заявили, що сьогодні близько 16:00 години азербайджанські збройні сили "порушили лінію дотику Нагірного Карабаху в зоні відповідальності російської миротворчої місії і вторглися в село Парух в Арцаху".
"Подібні агресивні дії Азербайджану знову свідчать про те, що офіційний Баку продовжує грубо порушувати тристоронню заяву від 9 листопада 2020 року, згідно з якою припинялися військові дії, сторони зупинялися на зайнятих позиціях і вздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі розгортався миротворчий контингент", - йдеться у повідомленні.
У свою чергу в Міноборони Азербайджану заявили, що такі повідомлення не відповідають дійсності. "Ситуація штучно перебільшена вірменськими джерелами. Мета в тому, щоб навмисне створити атмосферу, здатну викликати істерію, заплутати і ввести в оману громадськість. Підстав для паніки і занепокоєння немає. Підрозділи Азербайджанської армії повністю контролюють оперативну обстановку", - зазначили в повідомленні.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...