"Додасть енергії": Єрмак розповів, чого очікують від Кравчука в ТКГ щодо Донбасу (відео)

Раніше в нормандському форматі працювали тільки політичні радники, а тепер в нього залучений в тому числі і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Андрій Єрмак. Фото: РБК.

В Офісі президента України розраховують, що з приходом у Тристоронню контактну групу щодо Донбасу Леоніда Кравчука переговори проходитимуть більш "енергійно". Про це глава ОП Андрій Єрмак заявив в коментарі після зустрічі з українськими військовослужбовцями 6 серпня, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу Офісу президента.

За словами Єрмака, Україна після перезавантаження сформувала потужну команду в ТКГ. Він зазначив, що рівень представництва значно підвищився. "Відбулася заміна. Ми з повагою і вдячністю ставимося до Кучми, який дуже багато зробив. Замінила його не менше легендарна особистість – Леонід Кравчук. Сподіваємося, що з його приходом переговори будуть проходити більш енергійно. У нього колосальний досвід. Він є метром не тільки української, а й міжнародної політики", – сказав глава Офісу президента.

Також Єрмак додав, що раніше в нормандському форматі працювали тільки політичні радники, а тепер в нього залучені в тому числі і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. "Для нас важливо продовжувати діалог. Ми очікуємо що на зустрічі в нормандському форматі буде досягнута конкретна домовленість про наступний крок. Працює потужна команда в Офісі президента. Ми створили професійну команду. Сьогодні Україна домінує в мінському і нормандському форматах", – підсумував він.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...