"Догмат непогрішності Папи стосується тільки питань віри": У МЗС Польщі здивовані словами Франциска про війну в Україні

Польське МЗС "стурбоване" заявами Папи Римського про війну на Україні. Про це пише RMF FM з посиланням на дипломатичні джерела, передають Патріоти України.

Подальших дій міністерство поки не планує, але посольство у Ватикані має ще активніше включитися у викладення правди про російське вторгнення. Дипломати з огидою і подивом сприйняли останні слова Папи про війну.

Досі у Франциска були проблеми з прямою ідентифікацією агресора, але в недавньому інтерв'ю італійській пресі він прямо заявив, що НАТО нібито могло "спровокувати" Москву на напад на Україну.

Франциск також виключив можливість візиту до Києва, але сказав, що був би радий поговорити з Путіним у Кремлі. МЗС Польщі неофіційно визнає, що позиція Святого Престолу суперечить позиції Польської держави, пише RMF FM.

Дипломати намагаються не звертати особливої уваги на заяви Папи. Вони стверджують, що догмат непогрішності Папи стосується тільки питань віри, а не зовнішньої політики. Однак польська місія у Ватикані повинна працювати ще старанніше, щоб надавати достовірну інформацію про війну в Україні.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...