Доходи окупантів зросли попри санкції: Німеччина заплатила Росії 22,6 млрд євро за пів року, - Die Welt

Доходи Росії від торгівлі з Німеччиною продовжують зростати, попри санкції. Причиною є високі ціни на газ. Через це лише у червні-2022 Німеччина заплатила за російське блакитне паливо 3,5 млрд євро. Це на 5% більше, ніж у травні 2022 року та на 39% більше, ніж у червні-2021. За перше півріччя 2022 року виручка Росії від бізнесу в Німеччині склала 22,6 млрд євро, що на 52% більше, ніж за перші півроку 2021-го. Про це повідомляє німецьке видання Die Welt, посилаючись на дані офіційної статистики, інформують Патріоти України.

При цьому оглядач газети Олаф Герсеманн стверджує, що "чисто математично" доходи від експорту до Німеччини покривають значну частину військових витрат РФ. "Надходжень із Німеччини достатньо, щоб значною мірою покрити регулярні військові витрати [президента РФ Володимира] Путіна", – пише він.
Герсеманн нагадав, що ЄС запроваджує обмеження на імпорт багатьох товарів з Росії. Йдеться про різноманітні заборони – від вугілля, сталі, деревини та цементу до риби, спиртних напоїв та золота. "Але все це явно компенсується принаймні у випадку з Німеччиною, що процвітає бізнесом з російським газом. Зниження обсягів поставок більш ніж компенсується зростанням цін", – зазначає Герсеманн.

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...

Утилізовано вже 43000 окупантів: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 серпня

четвер, 11 серпень 2022, 10:39

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 11.08 орієнтовно склали, передають Патріоти України.