Документ під номером 666: Кабмін прийняв рішення щодо долі Лещенка в "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів України розпорядився продовжити контракт з екснардепом Сергієм Лещенком на посаді члена Наглядової ради в АТ "Укрзалізниця". Разом з ним цю ж посаду продовжить обіймати економіст Олег Журавльов. При цьому, як зазначено в розпорядженні уряду на сайті, термін дії договору становить три місяці, передають Патріоти України.

Документ зареєстровано за сакральним номером 666. "Вибрати членами наглядової ради акціонерного товариства" Українська залізниця "Лещенко Сергія Анатолійовича та Журавльова Олега Сергійовича як представників держави 20 червня 2021 року на термін до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про обрання представників держави в наглядовій раді акціонерного товариства" Українська залізниця ", але не більше ніж на три місяці з дня набрання чинності цим розпорядженням ", – винесено окремим пунктом в документі.

Лещенко був призначений на посаду члена Наглядової ради "Укрзалізниці" в грудні 2019 року. Новий склад Наглядової ради був сформований в середині 2018 року, щоб підвищити прозорість і ефективність роботи "Української залізниці". Однак, попри залучення незалежних спостерігачів до складу Ради, корупційні скандали на держпідприємстві не припинилися.

До кар'єри в "Укрзалізниці" Сергій Лещенко представляв інтереси українського народу в парламенті від фракції п'ятого президента "Блок Петра Порошенка". Його депутатство запам'яталося просуванням і популяризацією інструментів, здатних подолати корупцію в лавах топчиновників. Завзято виступав на підтримку створення НАБУ.

З архіву ПУ. Хай записується у далекобійники - отримає звернення персонально: З Банкової відповіли Кадирову за Зеленського

субота, 24 липень 2021, 3:00

Заява голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі тієї новизни, яка вимагає обов'язкової офіційної реакції, перконують в Офісі президента України. Таку відповідь надали з Офісу президента агентству "Інтерфакс-Україна", зазначають П...

З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

субота, 24 липень 2021, 2:00

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала тел...