Документи "наддержави" більше не популярні? У РФ почали продавати українські паспорти та свідоцтва про народження (фото)

У Росії почали продавати паспорти громадянина України та свідоцтва про народження. Відповідні оголошення з'явилися на російському ресурсі Avito, повідомляють Патріоти України.

В описі до паспортів зазначено, що їхня наявність нібито гарантує перетин кордонів з європейськими країнами.

Оголошення про продаж українських паспортів із сайту вже зникло, натомість з'явилося ще одне - про продаж свідоцтва про народження в Україні. Автор оголошення зазначає, що перебуває у Севастополі, але послугу надає дистанційно.

В G7 підрахували: Стало відомо, скільки наразі РФ має виплатити Україні за завдані збитки

неділя, 16 червень 2024, 8:30

Росія має компенсувати Україні $486 млрд компенсації за завдані збитки. Наразі лідери G7 оцінюють законні шляхи, щоб стягнути з Москви ці гроші. Про це йдеться в комюніке лідерів за підсумками саміту G7 в Італії, передають Патріоти України. «Росія має ...

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...