На території тимчасово окупованої Донецької області росіяни мобілізували на війну школяра. Його відправили спочатку до Криму, а потім перекинули у Херсонську область, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "Медуза".
Мати хлопця Наталія Гладких розповіла, що представники "правоохоронних органів ДНР" прийшли до них додому ще 25 лютого. Бойовики вимагали від її 18-річного сина-школяра Микити прибути до призовного пункту та погрожували кримінальною відповідальністю.
Після мобілізації хлопця відправили на фронт. Жінка бідкається, що її син перебуває у пригніченому стані та вже бачив смерть. Зазначається, що документи про закінчення школи Микита отримав, коли був на фронті. У них йдеться, що хлопець нібито закінчив школу дистанційно, хоча жінка стверджує, що від 25 лютого він не мав можливості навчатись.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...