Документи про закінчення школи прислали на фронт: У "ДНР" окупанти мобілізували школяра

На території тимчасово окупованої Донецької області росіяни мобілізували на війну школяра. Його відправили спочатку до Криму, а потім перекинули у Херсонську область, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "Медуза".

Мати хлопця Наталія Гладких розповіла, що представники "правоохоронних органів ДНР" прийшли до них додому ще 25 лютого. Бойовики вимагали від її 18-річного сина-школяра Микити прибути до призовного пункту та погрожували кримінальною відповідальністю.

Після мобілізації хлопця відправили на фронт. Жінка бідкається, що її син перебуває у пригніченому стані та вже бачив смерть. Зазначається, що документи про закінчення школи Микита отримав, коли був на фронті. У них йдеться, що хлопець нібито закінчив школу дистанційно, хоча жінка стверджує, що від 25 лютого він не мав можливості навчатись.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...