Доки поляки не визнають своїх історичних злочинів, ситуація виглядає як свинство, - директор Інституту нацпам'яті (відео)

Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків, але це була реакція на політику польської влади.
Антон Дробович. Фото: Ліга.нет.

Маємо історичний конфлікт із Польщею навколо Волинської трагедії. Але можемо знайти консенсус. Про це в інтерв'ю говорить директор Інституту національної пам'яті Антон Дробович, передають Патріоти України.

"Агресія РФ щодо всієї Європи стала об'єднувальним фактором. Варшава усвідомлює ризики від Кремля. Маємо виступати за історичну правду, справедливість і повагу до людських прав, гідності. Така позиція в будь-якій суперечці буде виграшною", - вважає Антон Дробович.

За його словами, також важливо не впадати в самовиправдання. "Треба визнати, що українці вдавалися до жорстоких дій проти поляків. І це була реакція на політику польської влади. Вона асиметрична, злочинна, фатальна. Поляки на дії українців реагували так само. Україна визнає свої помилки і шкодує. Ми перепрошували й готові зробити це ще раз. Але не будемо грати в одні ворота. Винні й вони, і ми. Доки не визнають цього, ситуація виглядає як свинство. Київ має дотримуватися своєї позиції, і рано чи пізно ми прийдемо до порозуміння", - додає голова УІНП.

Джерело: Gazeta.ua

"Молодые кадры Зеленского позорят нашу страну", - Кудренко про скандал з Супрун і Маском

п’ятниця, 3 квітень 2020, 9:28

"О чем там речь. А речь о том, что относительно молодые кадры, которые пришли на первые места вместе с Зеленским, мягко говоря, очень позорят нашу страну. И может дело в возрасте, может в некомпетентности, может в бестактности и отсутствии личной культ...

"Нервував і переходив на крик": Зеленський дав прочуханки "слугам" через скандал із Єрмаком

п’ятниця, 3 квітень 2020, 8:30

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом фракції "Слуга народу", аби обговорити ситуацію довкола оприлюднення відеозаписів брата керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на учасників зустріч...