"Долбите этих ур*дов": Як росіянка відреагувала на ракетний обстріл Києва (скріншоти)

У російському метро пасажири зняли на фото коментар однієї з росіянок: на повідомлення в пабліку про бомбардування Києва вона радісно відповіла. Фото доступні у соціальних мережах.

«Жіночі руки набирають коментарі із закликом довбати тут усіх», — пишуть пабліки. На фото видно новину про обстріл Києва вчора, 28 квітня, спотворений російською пропагандою. Жінка набрала коментар:


Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...