"Долги возвращают только трусы": "Коломойський брав депозити людей і перераховував на свої рахунки. У тому числі долучились і Суркіси", - Фурса про обшук ФБР у компанії олігарха в США

Відомі українські бізнесмени Ігор і Григорій Суркіси разом з олігархом Ігорем Коломойським просто обкрадали вкладників ПриватБанку. Про це ток-шоу "Ехо України" на телеканлі "Прямий" заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, зазначають Патріоти України.

"Дуже важливо, що сьогодні ФБР прийшло з обшуками на фірму Коломойського, якою, як він сам визнавав, він у США володіє. А це перша активна дія ФБР, яка стала публічною. Це все базується на аналізі діяльності "ПриватБанку". Власне, яка його діяльність була? Це не був банк класичний. Вони дійсно дуже добре збирали депозити людей, а далі існувала внутрішня структура, яка просто брала депозити людей і в той же момент переправляла на рахунки Коломойського, компанії і так далі. В тому числі, тут потрапили і Суркіси.

Як це все відбулося? Брати Суркіси взяли кредит в "ПриватБанку". Ці кошти поклали на депозит у ПриватБанку, а далі під цей депозит можете ще брати кредит. Причому, найкрасивіша історія, що вони цей кредит не повертали. Але відсотки по цьому кредиту були навіть менші, ніж ставка по депозитам, яку платив Суркісам "ПриватБанк". І тому, коли відбувалася націоналізація, прийшли і розібралися…

Це ж не гроші Суркісів, а це гроші вкладників ПриватБанку. Тобто людина прийшла в ПриватБанк, принесла депозит, і раптом ці кошти пішли Суркісам, а потім Суркіси розповідають, що вони там "Динамо" утримують за свій рахунок. І саме тому вони потрапили під націоналізацію, бо це були ніяк не їхні кошти. Це кредитні кошти ПриватБанку, які ніхто не повертав", - розповів експерт.

Хіти тижня. Жыве Беларусь! Попередній керманич сусідньої держави запропонував позбавити російську мову статусу державної (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:35

В далекому 1994 році "колгоспник" переміг одного з трьох підписантів Біловезької угоди про ліквідацію СРСР викриваючи начебто "нечуваної корупції" та "диктаторських замашках". "Диктатор" Шушкевич поступився владою мирно і результати виборів не сфальшував.

Міністри, судді та депутати: НАЗК назвало топ-10 українських чиновників з найбільшою сумою прихованого майна

четвер, 24 вересень 2020, 0:32

Матеріали перевірок 42 декларацій спрямовані до НАБУ, ДБР і Національної поліції. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило у чиновників незадекларованого майна на 358 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба НАЗК, пере...