"Доля близько 60 військових невідома": Спливли подробиці щодо втрат росіян у результаті атаки ЗСУ на "вишки Бойка"

У результаті ракетної атаки, яку завдала Україна по захоплених росіянами бурових платформах, є чимало загиблих та поранених окупантів. Цивільний персонал не постраждав. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

20 червня підрозділами ЗС України було завдано ракетного удару по двох бурових платформах компанії “Чорноморнафтогаз” у північно-західній частині Чорного моря.

"Ці бурові платформи використовувалися підрозділами ЗС РФ для моніторингу обстановки в акваторії моря та берегової лінії. Під час завдання удару на платформах перебували не менше 120 осіб, з яких близько 30 – робочий персонал", - повідомив Цимбалюк.

За наявною в журналіста інформацією, цивільний робочий персонал під час завдання удару не постраждав і був евакуйований. "Щодо військових – підтверджено інформацію про евакуацію 27 військовослужбовців ЗС РФ, доля інших, близько 60 осіб, невідома", - проінформував журналіст.

Пішли в рознос: Перекинуті у Білорусь мобілізовані росіяни займаються грабежами і ґвалтують жінок, - ЗМІ

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:28

Частину мобілізованих росіян перекинули на територію Білорусі для злагодження та поповнення підрозділів путінських військ. Їхня поява призвела до хвилі насильницьких злочинів. Про це з посиланням на джерела у спецслужбах повідомляє "24 канал". Зазначає...

"Товариш Ким" зробив свій вибір: КНДР підтримала російську анексію територій України

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:25

Північна Корея підтримала проголошену Росією анексію частини областей України. Про це у вівторок заявило міністерство закордонних справ КНДР, повідомляє агентство Reuters. . Пхеньян підтримав заяву Москви про те, що регіони нібито самі вирішили стати...