Доля "народної міліції" ОРДЛО: Аваков озвучив компромісне рішення (відео)

За словами міністра, Київ знову шукає компроміс.

Арсен Аваков. Фото: 24 канал.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який раніше розкрив подробиці справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, висловив свою думку про долю так званої народної міліції самопроголошених "ЛНР" і "ДНР", передають Патріоти України.

За його словами, Україна готова самотужки забезпечити порядок на нині окупованих територіях Донбасу під час виборів в ОРДЛО, а "народні міліції" ОРДЛО повинні бути розпущені. "Ми виходили з того, що виборів не буде, поки не будуть розпущені всі незаконні формування. З іншого боку, в мінських угодах прописана та сама народна міліція, якої ніде не існує, ні в якому нашому законодавчому полі і потрібно це питання якось вирішувати", - сказав Аваков в ефірі програми Право на владу на каналі 1 + 1 у четвер, 12 грудня.

За словами міністра, Київ знову шукає компроміс. Зокрема, як тільки дипломати укладуть "адекватну угоду", поліцейські сили України зможуть зайти і забезпечити порядок. "Ідея була така, ми заходимо своїми силами, наприклад патруль з п'яти чоловік. Двоє людей українська Нацполіція, 1 представник поліцейської місії ОБСЄ і два представника територіальних громад, в яких проходять вибори", - зазначив глава МВС.

Є проблема: Українські дрони-перехоплювачі мають ваду перед реактивними "Шахедами"

вівторок, 23 червень 2026, 20:02

Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...