
Українські військові продовжують давати жорстку відсіч російським солдатам. Цього разу захисники знищили гелікоптер окупантів. Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ. Там зазначили, що заслуга належить бійцям 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, передають Патріоти України.
"Долітався "голубок"... Буде мало слів (бо Фейсбуку, виявляється, це не подобається...). Сподіваємося, що сенс ви зрозуміли!", – сказано в повідомленні.
Зазначимо, що напередодні захисники України ефектно знищили ще один російський літак, який бомбив мирні населені пункти. Ворожа техніка згоріла прямо серед поля.
Загалом російська армія на ранок 29 березня втратила 129 вертольотів та 127 літаків. Число знищених артилерійських систем перевищило 300 одиниць, а особового складу – 17 тисяч.
Ось повний перелік втрат армії країни-агресора:
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...