
Падіння світових цін на нафту, про яке президент США Дональд Трамп заявляв як важіль тиску на Росію, зашкодить американській економіці. Про це російський диктатор Володимир Путін заявив у інтерв'ю телеканалу "Росія 1", передають Патріоти України.
Він зауважив, що Росія та США – не лише найбільші виробники нафти, а й великі її споживачі.
"А це означає, що як для нашої, так і для американської економіки надто високі ціни – погано, тому що виробляти треба всередині країни, використовуючи енергоносії, потрібно виробляти інші товари всередині країни, і дуже низькі ціни – теж дуже погано, бо це підриває інвестиційні можливості енергетичних компаній", – сказав Путін.
Водночас він висловив думку, що Трамп – "розумна" та "прагматична" людина.
"Я сумніваюся, що він прийматиме такі рішення, які завдаватимуть шкоди американській економіці", – сказав Путін.
Як повідомлялося, напередодні президент США Дональд Трамп заявив про намір домовлятися із Саудівською Аравією та учасниками ОПЕК про зниження світових цін на нафту, що дозволило б завершити розв'язану Росією війну проти України.
Перед цим Трамп закликав російського диктатора Путіна до швидкого припинення війни в Україні. В іншому випадку, він пригрозив "встановити високі податки, мита та санкції" на російські товари.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...