Донбас повернеться в Україну сам, - екс-президент України (відео)

Для Криму потрібна інша система повернення, тому що він вже знаходиться в системі відносин РФ.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що окуповані території Донбасу самі з часом повернуться в Україну. Про це він сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами Кравчука, Донбас повернеться сам, у той час як для того, щоб повернути в Україну анексований Крим, необхідно розробити іншу стратегію.

“Донбас Путін ще не взяв. Я вірю в те, що Донбас може сам повернутися в Україну з допомогою світового співтовариства, з допомогою нашої активної, наполегливої, цілеспрямованої, системної щоденної роботи”, – сказав перший український лідер.

Він зазначив, що для Криму потрібна інша система повернення, тому що він вже знаходиться в системі відносин РФ. Він уточнив, що не знає точно, коли вона спрацює, але впевнений, що необхідного результату вдасться досягти.

Пропагандистські ЗМІ поширили слова Кравчука і на них відреагували місцеві політики. Як передає “РІА Новости“, нелегітимний депутат Держдуми від Криму Руслан Бальбек заявив, що в Криму і на Донбасі у людей нібито “вже інша ментальність”, а Кравчук “не вірить своїм словам”.

“Про яке повернення в країну, яка ненавидить своїх колишніх громадян, може йти мова? Кравчук просто виконує “колискову” для українського суспільства, мовляв, все буде наше, спіть спокійно і ні про що не думайте”, – прокоментував Бальбек слова першого президента України.

Член комітету Ради Федерації з міжнародних справ, сенатор від Криму Сергій Цеков заявив, що теми повернення українських територій “постійно піднімають через страх перед українськими націоналістами”, хоча Крим нібито “ніколи не повернеться до складу України”.

За словами Цекова, тема окупованих Росією територій буде обговорюватися протягом найближчих 10 років, “піти на другий план, вона може, коли зміниться верхівка українського політичного співтовариства”.

Член Ради Федерації Олексій Пушков висловився в Twitter з приводу інтерв’ю Кравчука. Пушков назвав думки українського політика “загальними словами про системну роботу і незрозумілими міркуваннями, що відображають відсутність політики, що у Кравчука, що у Зеленського – без різниці”. На його думку, в України немає конкретних планів щодо повернення окупованих територій.

Джерело: Прямий

Мовчазний протест в ОРДЛО: Путін отримав від українців з окупованого Донбасу на виборах у Держдуму набагато менше голосів, ніж розраховував

вівторок, 21 вересень 2021, 19:14

Росія отримала від жителів окремих районів Донбасу на виборах в Держдуму РФ набагато менше голосів, ніж розраховувала. Про це в ефірі телеканалу «Дом» заявив засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський, передають Патріоти України. При цьом...

Зеленський знов збере "слуг" у Трускавці на виховання

вівторок, 21 вересень 2021, 18:51

Володимир Олександрович безумовно хоче підтягнути дисципліну тих, хто сумнівається в "видатному лідері сучасності" і не завжди голосує так, як вимагає Банкова. Адже і Розумкова треба знімати і "олігархічний" закон приймати. Президент Володимир Зеленськ...