Донбас повернеться в Україну сам, - екс-президент України (відео)

Для Криму потрібна інша система повернення, тому що він вже знаходиться в системі відносин РФ.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що окуповані території Донбасу самі з часом повернуться в Україну. Про це він сказав в інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами Кравчука, Донбас повернеться сам, у той час як для того, щоб повернути в Україну анексований Крим, необхідно розробити іншу стратегію.

“Донбас Путін ще не взяв. Я вірю в те, що Донбас може сам повернутися в Україну з допомогою світового співтовариства, з допомогою нашої активної, наполегливої, цілеспрямованої, системної щоденної роботи”, – сказав перший український лідер.

Він зазначив, що для Криму потрібна інша система повернення, тому що він вже знаходиться в системі відносин РФ. Він уточнив, що не знає точно, коли вона спрацює, але впевнений, що необхідного результату вдасться досягти.

Пропагандистські ЗМІ поширили слова Кравчука і на них відреагували місцеві політики. Як передає “РІА Новости“, нелегітимний депутат Держдуми від Криму Руслан Бальбек заявив, що в Криму і на Донбасі у людей нібито “вже інша ментальність”, а Кравчук “не вірить своїм словам”.

“Про яке повернення в країну, яка ненавидить своїх колишніх громадян, може йти мова? Кравчук просто виконує “колискову” для українського суспільства, мовляв, все буде наше, спіть спокійно і ні про що не думайте”, – прокоментував Бальбек слова першого президента України.

Член комітету Ради Федерації з міжнародних справ, сенатор від Криму Сергій Цеков заявив, що теми повернення українських територій “постійно піднімають через страх перед українськими націоналістами”, хоча Крим нібито “ніколи не повернеться до складу України”.

За словами Цекова, тема окупованих Росією територій буде обговорюватися протягом найближчих 10 років, “піти на другий план, вона може, коли зміниться верхівка українського політичного співтовариства”.

Член Ради Федерації Олексій Пушков висловився в Twitter з приводу інтерв’ю Кравчука. Пушков назвав думки українського політика “загальними словами про системну роботу і незрозумілими міркуваннями, що відображають відсутність політики, що у Кравчука, що у Зеленського – без різниці”. На його думку, в України немає конкретних планів щодо повернення окупованих територій.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...

Хіти тижня. "Україна і Білорусь у небезпеці": Ілларіонов розкрив план окупації Путіна

п’ятниця, 10 квітень 2020, 0:10

Президент Росії Володимир Путін не відмовився від плану поглинання Білорусі, і тому країна досі перебуває в небезпеці, як і Україна. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявив російський економіст, колишній радник президента РФ Володимира Путіна, старший науко...