Донбас, так Донбас: Зеленський поставив Путіна у важке становище, - Кравчук

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що президент України Володимир Зеленський поставив російського лідера Володимира Путіна у важку ситуацію. Про це сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”, зазначають Патріоти України.

Кравчук уточнив, що на останній зустрічі радників “нормандського формату” саме російська сторона запропонувала влаштувати зустріч безпосередньо на лінії розмежування на Донбасі, щоб подивитися на ситуацію поблизу.

На думку глави української делегації, президент Зеленський скористався пропозицією і покликав Путіна зустрітися на українському Донбасі.

“Таким чином, Путін поставлений в дуже важку ситуацію. Якщо відмовитися, це означає, що він не підтримує свою ж російську пропозицію”, – пояснив Кравчук.

У той же час Кравчук підкреслив, що на даний момент невідомо, чи відбудеться зустріч в “нормандському форматі” на Донбасі, проте Володимир Путін завжди має можливість сказати, що не поїде на зустріч в Україну.

Крім того, Кравчук заявив, що сам також готовий зустрітися з російським президентом, тому що у нього є що сказати і Путіну та іншим політикам з Кремля.

Наше спільне свято: Зеленський звернувся до мешканців Донбасу і Криму з пропозицією святкувати День Незалежності разом

четвер, 5 серпень 2021, 20:05

За словами президента, дітям, яким "тимчасово в окупованих школах викладають вигадану історію, абсолютну пустушку" вдома потрібно розповідати правдиву історію своєї країни. Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу "Дім" порадив жителям окуп...