"Донбасс - единственная надежда восстановить нормальную власть": Азаров заявив про "квазінацистський" режим в Україні

Колишній глава уряду Микола Азаров опублікував на своїй сторінці в в Facebook пост, в якому написав, що Донбас є єдиною надією відновити в Україні нормальну владу, передають Патріоти України.

«Восстановить конституционный порядок, восстановить право на принятие суверенных решений, выкинуть всех ненужных нам абсолютно кукловодов, кураторов, помощников, наконец, руководствоваться здравым смыслом. Вот что такое Донбасс для Украины», - написав одіозний політик.

За його словами, саме Донбас - це становий хребет української економіки. Він є дуже серйозним регіоном, який визначав не тільки економіку, а й політику нашої країни, саме тому його відсікли 7 років тому. Азаров пише, що нібито саме влада України відсікла регіон, виходячи з того, що за наявності Донбасу його довелося б зачищати і знищувати, або залишати, але при цьому змиритися з політичною силою і впливом, які Донбас представляє.

«Если Донбасс от Украины отрезать, то продолжится деградация, гниение, вот эти гниющие процессы и вполне возможен приход абсолютно нацистского режима. Сейчас он ещё квази такой нацистский, а возможен приход абсолютно нацистского режима», - резюмував колишній прем'єр-міністр.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...