"Донецьк-Рейк'явік" на підході: У ОРДО запланували розвиток "міжнародного залізничного сполучення"

На непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області нібито запланували розвиток «міжнародного залізничного сполучення». Про це розповів інтернет-ресурс «Проти корупції в «ДНР», передають Патріоти України.

«Для обеспечения выезда из ОРДО в направлении Москвы планируется использовать два плацкартных вагона, которые будут отправляться со станции Ясиноватая-пассажирская. Эти вагоны планируют цеплять в Таганроге к пассажирскому поезду Таганрог-Москва, или же в Ростове к составу поезда „Тихий Дон“, курсирующего по маршруту Ростов-Москва», — йдеться в повідомленні.

Орієнтовний час проходження цих вагонів з «ДНР» в столицю Росії - 24 години 18 хвилин. Ресурс підрахував витрати на «втілення мрії» жителів ОРДО про залізничні поїздки до Москви: «Примерная стоимость одного вагона задекларирована в 5 миллионов рублей. Зная коррупционные таланты управленцев „ДНР“, цену можно сразу умножать на два. Для того, чтобы обеспечить курсирование раз в сутки с ночным обслуживанием, понадобится 8 плацкартных вагонов. Стоимость всего необходимого инвентаря для каждого вагона — почти 250 000 рублей. В список входит постельное белье, одеяла, матрасы, посуда и так далее», — пишуть в пабліку.

Якась компанія, ТОВ «Рубін», буде тримати на балансі вагони, укладати трудові договори з провідниками, а також з російськими компаніями на ремонт рухомого складу, пишуть ЗМІ. Як і ділити прибутки від перевезень з РЖД, ДП «Донецька залізниця». «Зачем нужно ООО во всей этой схеме — понятно. Статус «ДНР" — официально не признан и РЖД не будет сотрудничать с Донецком открыто. Нужны схем и посредники», — додає ресурс.

СБУ перевіряє Укрексімбанк на предмет фінансування тероризму – ЗМІ

середа, 27 жовтень 2021, 21:51

Служба безпеки перевіряє можливе фінансування тероризму Укрексімбанком. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора на відповідний запит редакції, зазначають Патріоти України. . Як зазначається, 19 жовтня п...

"Вкрадені гроші "Приватбанку" таки пройшли через компанію "95-го кварталу": Гонтарева про офшори Зеленського

середа, 27 жовтень 2021, 21:09

Документи, показані в рамках розслідування Pandora Papers, свідчать, що транзакції коштів "Приватбанку" пройшли через офшорну компанію "95-го кварталу". Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповіла ексглава НБУ Валерія Гонтарева, коментуючи офшорний сканд...