
«Для обеспечения выезда из ОРДО в направлении Москвы планируется использовать два плацкартных вагона, которые будут отправляться со станции Ясиноватая-пассажирская. Эти вагоны планируют цеплять в Таганроге к пассажирскому поезду Таганрог-Москва, или же в Ростове к составу поезда „Тихий Дон“, курсирующего по маршруту Ростов-Москва», — йдеться в повідомленні.
Якась компанія, ТОВ «Рубін», буде тримати на балансі вагони, укладати трудові договори з провідниками, а також з російськими компаніями на ремонт рухомого складу, пишуть ЗМІ. Як і ділити прибутки від перевезень з РЖД, ДП «Донецька залізниця». «Зачем нужно ООО во всей этой схеме — понятно. Статус «ДНР" — официально не признан и РЖД не будет сотрудничать с Донецком открыто. Нужны схем и посредники», — додає ресурс.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...