
Колишній ватажок терористів "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) знову вибухнув звинуваченнями у сторону Росії, заявивши, що вона провалила і другий етап війни, передають Патріоти України.
Гіркін плачеться, що бойовикам і російським окупантам на Донбасі тепер не вдасться оточити українських військових, і ніякого "донбаського котла" немає і не буде.
"Донецького котла ніякого немає і, мабуть, вже не буде. Мій прогноз полягає в тому, що другий етап "операції", націлений на оточення та розгром донецького угруповання [ЗСУ] , провалився", – визнав Гіркін.
При цьому він додав, що російські загарбники не можуть просунутися як з півдня України, так і з півночі. Він зазначає, що окупанти не змогли дійти з півночі до околиць Слов'янська за три тижні.
Він каже, що деякі успіхи на Донбасі, які зараз демонструють російські військові, це швидше за все не їхні успіхи насправді, а хитрість захисників України.
"Так, просунулися, кілька сіл взяли і продовжуються запеклі бої. Чому? Тому що противник контролює свою оборонну операцію", – заявив Гіркін.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...