Допа повертається: Одіозний політик планує рейдерські захоплення найбільших ринків Харкова

Політик і екс-глава Харківської області Михайло Добкін має намір отримати контроль над низкою великих ринків Харкова. Про це повідомило місцеве видання Insider News, передають Патріоти України.

Зараз Добкін вже контролює більшу частину Сумського ринку. «Але цього йому виявилося замало. Добкін збирається провести рейдерське захоплення Центрального ринку, а також ринку на Студентській, Новосалтівського, Холодногірського, Кінного, ринків Павлово Поле і Соллі - плюс. А це близько 70 тис. торгових місць і більше 100 тисяч працівників, які стануть безробітними», - пише Insider News.
Видання нагадало, що свого часу екс-губернатор вів боротьбу за Сумський ринок з Олександром Фельдманом, однак зараз вони стали тимчасовими союзниками. Пов'язано це з тим, що Фельдман виступає проти будівництва нової дороги через ринок «Барабашово», запланованої ще екс-мером Геннадієм Кернесом.
За даними Insider News, тепер Фельдман і Добкін вирішили спільно виступити на противагу наступнику Кернеса в. о. міського голови Ігоря Терехова. Однак Фельдман піддається критиці за ситуацію, яка утворилася на ринку «Барабашово» під контролем «Концерну АВЕК».
«Договір, який уклали з "Концерном АВЕК", виявився незаконним. Податки в міський бюджет не сплачувались. Багато підприємців кинули свої торгові місця через фізичне протистояння. Б'ють шибки, відключають електрику. І так два роки», - цитує видання одного з підприємців. «Схоже, Михайло Добкін вирішив остаточно вбити харківські ринки, а разом з тим залишити десятки тисяч людей без роботи», - вважає Insider News.

​Ударний безпілотник ЗСУ Bayraktar TB2 успішно провів першу місію в зоні ООС: Нардеп Масягін розповів подробиці

субота, 10 квітень 2021, 18:02

Український безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт в зону проведення Операції обʼєднаних сил, окупанти вже б'ються в істериці, гадаючи що все це може означати. Дещо про місію повідомив народний депутат Юрій Мисягін, зазначають...

Резонанс тижня. Жінок піддавали груповим зґвалтуванням, а чоловіків змушували ґвалтувати членів сім'ї: В ООН розповіли про моторошні злочини

субота, 10 квітень 2021, 18:00

ООН повідомила про групові масові зґвалтування жінок в ефіопській провінції Тиграй, де триває громадянська війна між сепаратистами і центральною владою. Чоловіків же змушували ґвалтувати членів своїх сімей. Координатор допомоги ООН в Ефіопії Вафа Саїд ...