Доплати нардепам у конвертах та "приборкання норовливих": Баканов розповів про папочки, якими налякав "слуг народу"

Керівник СБУ запевняє, що не володіє інформацією про незаконні виплати депутатам президентської фракції

Голова Служби безпеки України розповів в інтерв’ю «Главкому», що на одне з перших засідань фракції «Слуга народу» приніс два види папочок. За словами Баканова, це була «дуже красива алегорія», зазначають Патріоти України.

«На той момент я вже працював в Службі безпеки, і справді в мене були два види папочок: з реалізаціями на наступний тиждень – там були досить потужні прізвища, і просто порожні папочки. Я попрохав депутатів, щоб ніколи пусті папочки не перекочували у наповнені папочки». – пояснив голова СБУ.

Посадовець зауважив, що не збирався «лякати» нардепів.

«Насправді ніхто нікого не лякає, звичайно. Всі мою позицію знають: для мене немає рівних і рівніших, всі рівні перед законом», - запевняє Баканов.

Також голова Служби безпеки України зазначив, що інформація про доплати в конвертах депутатам з фракції «Слуга народу» на сьогодні не підтверджена.

«Але якщо це правда, то це тривожний сигнал. З іншої точки зору, я вважаю, що платню депутатам потрібно підняти, привести її у відповідність до заробітної плати, яка дозволяє жити, не відволікаючись на побутову економію. Так само, як і працівникам Служби безпеки», - зауважив Баканов.

Нагадаємо, історія з доплатами «Слугам народу» спливла через те, що депутати цієї фракці стали жертвами пранкерів, які і злили інформацію у мережу. Пранкер Джокер переписувався з нардепом Тищенком від імені генпрокурора Руслана Рябошапки. Саме тоді Тищенко і проговорився про доплати у конвертах.

"Звали в Нормандию и обещали замок": Бородай розповів про пропозиції, які йому нібито робив Ахметов у 2014-му

середа, 20 жовтень 2021, 23:15

При цьому Бородай уточнив, що таку пропозицію особисто Рінат Ахметов йому не робив, а хабар йому пропонували «через посередників, які виходили через Ходаковського». Крім того, він згадав, що в 2014 році серед «глав ДНР» в 2014 році були «хлопці, яким н...

За попередню обіцянку воліють мовчати: Україна за п'ять років може відмовитися від імпорту газу – Нафтогаз

середа, 20 жовтень 2021, 22:39

Протягом 5 років Україна матиме змогу самостійно забезпечити себе газом та відмовитися від його імпорту. Про це заявив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко під час Українського газового інвестиційного конґресу, зазначають Патріоти України. За йог...