Доплати нардепам у конвертах та "приборкання норовливих": Баканов розповів про папочки, якими налякав "слуг народу"

Керівник СБУ запевняє, що не володіє інформацією про незаконні виплати депутатам президентської фракції

Голова Служби безпеки України розповів в інтерв’ю «Главкому», що на одне з перших засідань фракції «Слуга народу» приніс два види папочок. За словами Баканова, це була «дуже красива алегорія», зазначають Патріоти України.

«На той момент я вже працював в Службі безпеки, і справді в мене були два види папочок: з реалізаціями на наступний тиждень – там були досить потужні прізвища, і просто порожні папочки. Я попрохав депутатів, щоб ніколи пусті папочки не перекочували у наповнені папочки». – пояснив голова СБУ.

Посадовець зауважив, що не збирався «лякати» нардепів.

«Насправді ніхто нікого не лякає, звичайно. Всі мою позицію знають: для мене немає рівних і рівніших, всі рівні перед законом», - запевняє Баканов.

Також голова Служби безпеки України зазначив, що інформація про доплати в конвертах депутатам з фракції «Слуга народу» на сьогодні не підтверджена.

«Але якщо це правда, то це тривожний сигнал. З іншої точки зору, я вважаю, що платню депутатам потрібно підняти, привести її у відповідність до заробітної плати, яка дозволяє жити, не відволікаючись на побутову економію. Так само, як і працівникам Служби безпеки», - зауважив Баканов.

Нагадаємо, історія з доплатами «Слугам народу» спливла через те, що депутати цієї фракці стали жертвами пранкерів, які і злили інформацію у мережу. Пранкер Джокер переписувався з нардепом Тищенком від імені генпрокурора Руслана Рябошапки. Саме тоді Тищенко і проговорився про доплати у конвертах.

Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

вівторок, 31 січень 2023, 15:56

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки Західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" в поставках військової техніки і в процесі ...

Кулеба розповів, скільки західних танків Україна отримає під час першої хвилі поставок

вівторок, 31 січень 2023, 15:54

Україна отримає 120-140 сучасних західних танків Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams у "першій хвилі" поставок. Також Київ розраховує на французькі танки Leclerc, рішення про передачу яких наразі немає. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордон...