Допомога Україні для винищувачів: Польща передала Києву запчастини і боєкомплект для МіГ-29

Практично всі запаси запчастин і бойового комплекту для винищувачів МіГ-29, які були у Варшави, Польща передала Україні, передають Патріоти України.

Передбачається, що завдяки цьому українські Військово-повітряні сили зможуть в оперативному порядку відновлювати боєздатність своїх військових літаків. Київ успішно протистоїть ВПС Росії, проте ресурсів для тривалої боротьби все ж не вистачає, тому держава, як і раніше, вимагає від Заходу постачань винищувачів.

Як повідомляє Onet, польська держава вже передала Україні практично всі запчастини і бойовий комплект для винищувачів МіГ-29. Такий крок допоможе відновити військові літаки, які є в наявності у Києва.

Видання зазначає, що раніше передбачалася передача Україні радянських винищувачів МіГ-29, які знаходяться на балансі армій Польщі, Словаччини та Болгарії, але цього не сталося.

Журналісти акцентували увагу на тому, що, незважаючи на досить успішну боротьбу України з авіацією Росії, ресурсів української держави явно недостатньо, щоб вести боротьбу в повітрі тривалий час. Саме тому Київ з моменту початку війни постійно просить Захід поставити винищувачі.

Новий законопроєкт Кабміну може дозволити мобілізацію у ЗСУ осіб, які не підлягають призову

субота, 20 серпень 2022, 6:30

Кабмін підтримав законопроєкт Уряду України, який передбачає внесення змін до порядку мобілізації. Зокрема, він деталізує перелік осіб, що мають право отримати відстрочку від призову. Про це йдеться на сторінці Міністерства економіки. Закон вступить у...

"Пішла вслід за російським кораблем": Одну з колон окупантів знищили на шляху в бік Запоріжжя

субота, 20 серпень 2022, 6:28

Одна з колон російської військової техніки та живої сили, яка виїхала з окупованого Маріуполя у бік Запоріжжя, до місця призначення не доїхала. Колону було знищено Збройними силами України за наводкою підпільників інформаційного спротиву Маріуполя. Про...