"Цукерка" з Москви виявилась дійсно гіркою. Мабуть державно-пропагандистьска машина РФ дійсно увірувала у власні казочки про всенародну ненависть українців до "хунти", раз так відверто висловлюється по дуже чутливій передвиборчій темі

Російська телепропагандистка з телеканалу "Росія-1" Ольга Скабеева похвалила Зеленського за те, що він назвав "гібридів" Путіна на Донбасі не окупантами, терористами, чи бойовиками, а величним словом повстанцями, котре вказує на саме "громадянську війну", зазначають
Патріоти України.
На думку російської пропагандистки, "це принципово важливий момент", що такі слова звучать з вуст людини, який "претендує на владу в Україні", повідомляє Час Пік.
Відео зі словами схвалення а адреса Зеленського Скабеева виклала в YouTube.
"У повстанцев ... Владимир, ты молодец. Потому что ты первый человек, пока еще не у власти, но которая претендует на эту власть в Украине, и которая сказала, что это не террористы, которая сказала, что это именно повстанцы. И здесь, конечно, это принципиально важный момент", - радіє пропагандистка.

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: