Доправляли "зелених чоловічків" та військову техніку до Криму: Україну викрили в дивних поступках компанії з РФ

"ТІС-Крим" була заснована київською фірмою "Техінвестсервіс", але її у 2015 році росіянин Олександр Анненков викупив через ланцюжок офшорів.

Компанія "ТІС-Крим", що перевозила російських військових під час окупації Росією Криму, досі возить людей через Керченську протоку. Її так і не спіткали українські та міжнародні санкції. Про це йдеться у розслідуванні "Настоящего времени" та антикорупційного проєкту "Муніципальний сканер", передають Патріоти України.

У публікації зазначено, що "ТІС-Крим" – одна з компаній російської бізнес-групи "АнРуссТранс". Бізнес-група належить колишньому заступнику міністра шляхів сполучення РФ Олександру Анненкову. "ТІС-Крим" була заснована київською фірмою "Техінвестсервіс", але її у 2015 році Анненков викупив через ланцюжок офшорів. "Жодна з компаній, які брали участь у перевезенні російської військової техніки до Криму, не потрапила під персональні санкції ні України, ні ЄС, ні США", – йдеться у публікації.

Автори зазначають, що Анненков і його дружина Лідія з 2018 року перебувають у санкційному списку РНБО. Будь-які їхні активи на території України підлягають блокуванню, обом заборонено в'їзд в країну і участь у приватизації та оренді держмайна. Однак активи київської компанії "Техінвестсервіс", яка на момент анексії контролювала "ТІС-Крим" та досі належить Анненкову, все ще не заблоковані в Україні.


"У екіпажу катера ФСБ була комплексна задача": Віце-адмірал Гайдук прокоментував провокації росіян на Азові

середа, 12 серпень 2020, 19:15

Навряд чи російський катер просто заблукав в Азовському морі біля українського Бердянська. 11 серпня росіяни здійснили чергову провокацію в Азовському морі. До берегів Бердянська впритул підійшов російський прикордонний катер, а коли українські прикорд...

Не з катами рідного народу: Білорус, який служив у Внутрішніх військах, викинув свою форму у смітник (відео)

середа, 12 серпень 2020, 19:10

Білорус, який служив у Внутрішніх військах, публічно викинув свою військову форму в сміттєвий бак. Відповідне відео ексвійськовий опублікував в Instagram, зазначають Патріоти України.