Доправляли "зелених чоловічків" та військову техніку до Криму: Україну викрили в дивних поступках компанії з РФ

"ТІС-Крим" була заснована київською фірмою "Техінвестсервіс", але її у 2015 році росіянин Олександр Анненков викупив через ланцюжок офшорів.

Компанія "ТІС-Крим", що перевозила російських військових під час окупації Росією Криму, досі возить людей через Керченську протоку. Її так і не спіткали українські та міжнародні санкції. Про це йдеться у розслідуванні "Настоящего времени" та антикорупційного проєкту "Муніципальний сканер", передають Патріоти України.

У публікації зазначено, що "ТІС-Крим" – одна з компаній російської бізнес-групи "АнРуссТранс". Бізнес-група належить колишньому заступнику міністра шляхів сполучення РФ Олександру Анненкову. "ТІС-Крим" була заснована київською фірмою "Техінвестсервіс", але її у 2015 році Анненков викупив через ланцюжок офшорів. "Жодна з компаній, які брали участь у перевезенні російської військової техніки до Криму, не потрапила під персональні санкції ні України, ні ЄС, ні США", – йдеться у публікації.

Автори зазначають, що Анненков і його дружина Лідія з 2018 року перебувають у санкційному списку РНБО. Будь-які їхні активи на території України підлягають блокуванню, обом заборонено в'їзд в країну і участь у приватизації та оренді держмайна. Однак активи київської компанії "Техінвестсервіс", яка на момент анексії контролювала "ТІС-Крим" та досі належить Анненкову, все ще не заблоковані в Україні.


Мрія Х*йла все ближче: Байден назвав час зустрічі з Путіним "віч-на-віч"

п’ятниця, 7 травень 2021, 20:10

Президент США Джо Байден висловив упевненість, що його зустріч з лідером Росії Володимиром Путіним відбудеться в червні 2021 року, проте точну дату і місце ще не визначено. Про це йшлося на брифінгу президента США, який транслювався в Twitter, зазначаю...

Офіс генпрокурора оголосив про підозру двом найманцям "ДНР", які катували українських військових

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:59

Офіс генпрокурора 5 травня оголосив підозри 2 бойовикам за тортури над українськими військовими. Вони були охоронцями в тюрмах на окупованих територіях і жорстоко поводилися з затриманими, повідомляють Патріоти України.