"Допитувати треба гетьмана Порошенка": Зеленський емоційно відреагував на запитання, чого не дає покази у справі "вагнерівців"

Зеленський і його команда уникають розмови щодо таємної доповіді голови зовнішньої розвідки президенту, в присутності голови СБУ, Єрмака і ще однієї-двох осіб напередодні злиття Москві операції по захопленню "вагнерівців"

Президент Володимир Зеленський розповів, чому його не допитали у справі про "злиття" операції з росіянами-"вагнерівцями". Про це глава держави заявив на пресконференції у Трускавці 3 жовтня, відповідаючи на запитання журналістів телеканалу "Прямий", зазначають Патріоти України.

"Мені здається власник вашого каналу, гетьман Порошенко, казав, що він брав участь у цій операції. Мені здається, що саме його треба допитувати", — зазначив Зеленський.

Президент запевнив, що не брав участі у цій операції.

Проте Зеленський зізнався, що обговорював телефоном з Олександром Лукашенком питання "вагнерівців". Це було тоді, коли "ці люди автобусами заїхали на територію Білорусі".

"Моє обговорення питання "вагнерівців" було з Лукашенком телефоном, це правда. Коли вони заїхали автобусами на територію Білорусі, я йому сказав: там у вас бойовики, ми маємо інформацію, розповів йому якісь деталі… Він відповів, що вивчить це питання. І все", — сказав президент.

Зазначимо, що очільниця слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради у справі "вагнерівців" Мар'яна Безугла запевняла, що Зеленський телефонував Лукашенку вже після затримання бойовиків.

Сам Лукашенко заперечував, що йому телефонував президент України. В інтерв'ю CNN Лукашенко сказав, що ні Україна, ні РФ про приїзд "вагнерівців" не попереджала.

У Центральній Африці невідомі скинули бомбу на базу "вагнерівців"

середа, 30 листопад 2022, 21:43

Невідомий літак скинув бомбу на базу «вагнерівців» у Центральній Африці. Про це повідомляє уряд Центральноафриканської Республіки, передають Патріоти України.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...