Досі бачать на передовій: Український генерал розповів, що сталося з вагнерівцями після загибелі Пригожина

Найманці Вагнера все ще з’являються на передовій після смерті їхнього ватажка Євгена Пригожина, який, ймовірно, загинув в авіакатастрофі минулого місяця. Про це розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський в інтерв’ю CNN, передають Патріоти України.

За його словами, угода, укладена для деескалації кризи, мала відправити Пригожина та його бійців до сусідньої Білорусі, але є повідомлення про передислокацію бійців Вагнера до Херсона. "За деякими напрямками, я не можу сказати, чи це Херсонська область, чи наш напрямок, чи ще десь, вони спливають. Справа в тому, що їхні значки з’являються тут і там – це було постійно", - наголосив Тарнавський.

Він вважає, що його люди зазвичай спекулювали про присутність Вагнера щоразу, коли їхній ворог починав поводитись більш компетентно. "Ми підозрюємо присутність "Вагнера", якщо бачимо стримування наших наступальних сил із залученням категорії військовослужбовців, які виконують ці завдання більш нестандартно", – пояснив він.

Наразі він не може підтвердити присутність вагнерівців на Херсонському напрямку.

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...

За прикладом Німеччини часів Холодної війни: Україна може вступити до ЄС та НАТО ще до закінчення війни, - Снайдер

вівторок, 5 грудень 2023, 9:00

Майбутнє України в Європейському Союзі та НАТО має бути зумовлене її опором, а не остаточною деокупацією територій. Про це заявив американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер в ексклюзивному інтерв’ю виданню The Telegraph, пер...