Досі займатись імітацією реформ: У США чекають конкретних змін від України, - американський лобіст щодо візиту Зеленського до Байдена

Ванетік

Американський політичний консультант, адвокат Юрій Ванетік у контексті останніх переговорів США і Росії у Женеві та наміченого на кінець серпня візиту президента Зеленського до США спрогнозував сценарії подальшого розвитку ситуації, зазначають Патріоти України.

«Все буде офіційно, ввічливо і делікатно, можливо, навіть якісь гроші Україні виділять, але це не будуть шалені суми, — цитує „Страна“ аналітика. — У США чекають конкретних змін від України, а прихід до влади Зеленського у нас сприймають дуже скептично».

Юрій Ванетік розповів, як ставляться в США до України. За його словами, Україна не є основним об'єктом уваги американської політики.

«Не думаю, що в період загострення міжнародних відносин США будуть готові аж надто агресивно виступати за Україну. Слід розуміти, що Америка географічно дуже далеко, а значить ми не будемо жертвувати багато чим заради неї. Але, безумовно, Америка допомагатиме і порадою, і грошима. Хоча, ймовірно, це не буде саме та підтримка, яку Україна очікує і хотіла б отримати… В очах Америки корупція — це не найпривабливіший імідж», — заявив Ванетік.

Що ж стосується подальшої співпраці України і США, то консультант вважає, що Білий дім «сьогодні не готовий серйозно зайнятися Україною, але і не буде її кидати».

На думку Ванетіка, американські політики не горять бажанням працювати з українськими політиками і бізнесменами. Серед причин такого становища — необов'язковість і толерантність до корупції останніх.

Зеленський у небезпеці і не "досидить" термін: Карпатська мольфарка зробила несподіване пророцтво про президента України

понеділок, 6 грудень 2021, 9:22

Президент Володимир Зеленський не зможе завершити термін своєї каденції та напередодні залишить посаду державного керівника. Крім того, політику загрожує серйозна небезпека навіть до фізичної розправи, зазначають Патріоти України. Таку версію зробила ...

"Нескінченний потік трун": Кулеба розповів, чим загрожує Кремлю вторгнення в Україну і чому режим Х**ла приречений

понеділок, 6 грудень 2021, 6:12

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що українська армія зараз сильніша, ніж була в 2014 році, і якщо Росія зважиться на вторгнення, то це "буде бійня", зазначають Патріоти України. "Попри те, що Україна не була готова до війни (у 2...